O KANCELARII

Kancelaria Adwokacka Tomasza Nowakowskiego zajmuje się obsługą prawną Firm oraz Klientów Indywidualnych; również, doradza swoim Klientom w ich bieżącej działalności, a także reprezentuje przed sądem,  postępowaniach administracyjnych oraz negocjacjach pozasądowych.

Kancelarię adwokacką Nowakowski tworzą doświadczeni, wykwalifikowani i odpowiedzialni prawnicy o różnych specjalizacjach. Wszystkie sprawy prowadzimy zawsze z najwyższą starannością. Wychodzimy z założenia, że nasza praca musi nieść wartość dla Klienta. Stale się doskonalimy, dbamy o dobre relacje, doskonałą komunikację i dobrą atmosferę zarówno w naszym Zespole jak i w kontaktach z naszymi  Klientami.

Kancelaria Nowakowski posiada wieloletnią praktykę obejmującą obszary różnych dziedzin prawa, w tym w zakresie obrotu nieruchomościami, roszczeń odszkodowawczych, ochrony praw autorskich, ochrony dóbr osobistych, prawa własności przemysłowej, a także zawieraniu i realizacji wszelkiego rodzaju umów gospodarczych. Prowadzi sprawy zlecane przez osoby fizyczne w zakresie prawa cywilnego w tym prawa rodzinnego, spadkowego i rzeczowego, prawa karnego, prawa medycznego i prawa ubezpieczeń społecznych.

 Siedziba Kancelarii mieści się w centrum Wrocławia, w budynku „Odra Tower”, z bezkolizyjną możliwością dojazdu oraz parkingu na specjalnie zarezerwowanych miejscach dla Klientów.

ZAKRES USŁUG PRAWNYCH

REFERENCJE

Współpraca przebiegła bardzo fachowo i sprawnie. Na tyle jestem zadowolony, że poleciłem znajomemu. Nie zawahałbym się wejść we współpracę kolejny raz.

Szybki, bezpośredni kontakt, pełna współpraca, umiejętna analiza potrzeb i możliwości. Krótko, profesjonalna obsługa klienta – polecam.