O KANCELARII

Kancelaria Adwokacka Tomasza Nowakowskiego z prowadzi kompleksową obsługę prawną Firm oraz Klientów indywidualnych; również, doradza swoim Klientom w ich bieżącej działalności, a także reprezentuje przed sądem,  postępowaniach administracyjnych oraz negocjacjach pozasądowych.

Kancelarię tworzy zespół prawników o różnych specjalizacjach. Wszystkie sprawy prowadzona jest zawsze z najwyższą starannością. Zespół stanową   wykwalifikowani i odpowiedzialni prawnicy. Nie unikamy trudnych pytań, podejmujemy wyzwania wiedząc, że nasza praca musi nieść wartość dla Klienta. Stale się doskonalimy, dbamy o dobre relacje, doskonałą komunikację i dobrą atmosferę zarówno w naszym Zespole jak i w  kontaktach z naszymi  Klientami.

Kancelaria posiada długoletnią praktykę  obejmującą obszary różnych dziedzin prawa w tym w zakresie obrotu nieruchomościami, roszczeń odszkodowawczych,  ochrony praw autorskich, ochrony dóbr osobistych, prawa własności przemysłowej, a także zawieraniu i realizacji wszelkiego rodzaju umów gospodarczych. Prowadzi sprawy zlecane  przez osoby fizyczne w zakresie prawa cywilnego w tym prawa rodzinnego, spadkowego i rzeczowego, prawa karnego, prawa medycznego i prawa ubezpieczeń społecznych.

 Siedziba Kancelarii mieści się w centrum Wrocławia w budynku „Odra Tower”, z bezkolizyjną  możliwością dojazdu oraz parkingu na specjalnie zarezerwowanych miejscach dla Klientów.

ZAKRES USŁUG PRAWNYCH

REFERENCJE

Współpraca przebiegła bardzo fachowo i sprawnie. Na tyle jestem zadowolony, że poleciłem znajomemu. Nie zawahałbym się wejść we współpracę kolejny raz.

Szybki, bezpośredni kontakt, pełna współpraca, umiejętna analiza potrzeb i możliwości. Krótko, profesjonalna obsługa klienta – polecam.